Urnik | Rezultati

Petek
20. maj
19.00
Končnica DP
ŠD Golovec

ŽRK Z'dežele

:

Krim Mercator

Torek
24. maj
19.45
Končnica DP
Center Stožice

Krim Mercator

:

Mlinotest Ajdovščina

Nedelja
29. maj
15.00
Končnica DP
Center Stožice

Krim Mercator

:

ŽRK Z'dežele

Rezultati 2021/22

Ponedeljek
16. marec
Končnica DP
Center Stožice

Krim Mercator

40:18

Krka NM

Četrtek
13. maj
Končnica DP
ŠD Stopiče

ŽRK Krka

25:33

Krim Mercator

Torek
11. maj
Končnica DP
ŠD Police

Mlinotest Ajdovščina

25:28

Krim Mercator

Sobota
7. maj
LP, 1/4 finale
Aquarama, Kristiansand

Vipers (NOR)

33:24

Krim Mercator

Nedelja
1. maj
LP, 1/4 finale
Center Stožice

Krim Mercator

25 : 32

Vipers (NOR)

Četrtek
14. april
DP, 1/4 finale
Kodeljevo

Krim Mercator

42:21

ŽRK Velenje

Torek
12. april
DP, 1/4 finale
Rdeča dvorana

Velenje

18:36

Krim Mercator

Nedelja
10. april
PS, Finale
Hardek, Ormož

ŽRK Z'dežele

21:33

Krim Mercator

Sobota
9. april
PS, 1/2 finala
Hardek, Ormož

Krim Mercator

34:19

ŽRK Ptuj

Sobota
2. april
LP, play-off
Erd Arena

FTC (MAD)

26:22

Krim Mercator

Ponedeljek
28. marec
DP, 15. krog
Center Stožice

Krim Mercator

41:19

Litija

Sobota
26. marec
LP, play-off
Hala Tivoli

Krim Mercator

33:26

FTC (MAD)

Torek
22. marec
DP, 16. krog
ŠD Police

Mlinotest Ajdovščina

18:30

Krim Mercator

Petek
18. marec
DP, 18. krog
Rdeča dvorana

Velenje

18:33

Krim Mercator

Ponedeljek
14. marec
DP, 10. krog
ŠD Zagorje

Zagorje

10:35

Krim Mercator

Sobota
12. marec
DP, 14. krog
1. OŠ Žalec

ZD Žalec

27:40

Krim Mercator

Četrtek
10. marec
DP, 13. krog
Center Stožice

Krim Mercator

34:18

Z'dežele

Torek
8. marec
DP, 11. krog
Stopiče

Krim Mercator

43:27

Krka NM

Petek
25. februar
DP, 6. krog
Stožice, Ljubljana

ŽRK Ptuj

26:41

Krim Mercator

Sreda
23. februar
PS, 1/4 finala
Police, Ajdovščina

Mlinotest Ajdovščina

21:25

Krim Mercator

Nedelja
20. februar
LP, 14. krog
Center Stožice

Krim Mercator

32:18

Sävehof (ŠVE)

Ponedeljek
14. februar
DP, 17. krog
Center Stožice

Krim Mercator

34:21

Trgo ABC Izola

Sobota
12. februar
LP, 13. krog
Kristiansand, Norveška

Vipers (NOR)

37:20

Krim Mercator

Sreda
9. februar
LP, 11. krog
Metz, Francija

Metz (FRA)

27:27

Krim Mercator

Sobota
5. februar
LP, 12. krog
Center Stožice

Krim Mercator

36 : 28

Kastamonu (TUR)

Sreda
19. januar
LP, 9. krog
Györ, Madžarska

Györi (MAD)

40 : 27

Krim Mercator

Nedelja
16. januar
LP, 10. krog
Center Stožice

Krim Mercator

19 : 24

Odense (DAN)

Ponedeljek
10. januar
PS, 1/8 finala
Center Stožice

Krka Novo mesto

18 : 35

Krim Mercator

Torek
21. december
DP, 6. krog
ŠD Litija

ŽRD Litija

24 : 47

Krim Mercator

Sobota
20. november
LP, 8. krog
Center Stožice

Krim Mercator

24 : 21

CSKA (RUS)

Nedelja
14. november
LP, 7. krog
Moskva, Rusija

CSKA (RUS)

21 : 21

Krim Mercator

Ponedeljek
8. november
DP, 9. krog
Center Stožice

Krim Mercator

51 : 22

ŽRK Velenje

Petek
5. november
DP, 8. krog
Kraška, Izola

Trgo ABC Izola

15 : 39

Krim Mercator

Sreda
3. november
DP, 7. krog
Center Stožice

Krim Mercator

38 : 26

Mlinotest Ajdovščina

Sobota
30. oktober
LP, 6. krog
Center Stožice

Krim Mercator

26 : 27

Vipers (NOR)

Nedelja
24. oktober
LP, 5. krog
Odense, Danska

Odense (DAN)

26 : 24

Krim Mercator

Torek
19. oktober
DP, 5. krog
Center Stožice

Krim Mercator

49 : 20

ZD Žalec

Nedelja
17. oktober
LP, 4. krog
Center Stožice

Krim Mercator

28 : 29

Metz (FRA)

Sobota
2. oktober
DP, 4. krog
ŠD Golovec

ŽRK Z'dežele

22 : 38

Krim Mercator

Sreda
29. september
DP, 3. krog
Stožice, Ljubljana

Krim Mercator

49 : 23

ŽRK Ptuj

Sobota
25. september
LP, 3. krog
Kastamonu, Turčija

Kastamonu (TUR)

23 : 24

Krim Mercator

Sobota
18. september
LP, 2. krog
Center Stožice

Krim Mercator

26 : 31

Györ (MAD)

Ponedeljek
13. september
DP, 2. krog
ŠD Stopiče

Krka Novo mesto

25 : 40

Krim Mercator

Nedelja
12. september
LP, 1. krog
Partille, Švedska

Savehof (ŠVE)

29 : 28

Krim Mercator

Ponedeljek
6. september
DP, 1. krog
Stožice, Ljubljana

Krim Mercator

40 : 18

Zagorje

Četrtek
2. september
Pripravljalna tekma Balatonboglar

Györ (MAD)

32 : 27

Krim Mercator

Sobota
28. avgust
Pripravljalna tekma
Koprivnica, Hrvaška

Krim Mercator

36 : 24

Siofok (MAD)

Petek
27. avgust
Pripravljalna tekma
Koprivnica, Hrvaška

FTC (MAD)

24 : 32

Krim Mercator

Ponedeljek
23. avgust
Pripravljalna tekma
Stožice, Ljubljana

Krim Mercator

31 : 28

Budućnost (ČG)

Sreda
18. avgust
Pripravljalna tekma
Stožice, Ljubljana

Krim Mercator

36 : 20

Podravka (HRV)

Nedelja
8. avgust
Pripravljalna tekma
Stožice, Ljubljana

Krim Mercator

37 : 26

Iuventa (SVK)

2x evropski prvak

27x državni prvak

27x pokalni prvak