Pregled tekem Delo EHF Lige prvakinj 2020/21

Krim Mercator : Vipers  26:27 (9:14)

V uvodu Delo EHF Lige prvakinj je krimovkam proti norveškemu Vipersu, udeležencu zadnjega zaključnega turnirja najboljše četverice, zmanjkalo časa za izenačenje.

1. krog | 12.9.2020

Rostov-Don :  Krim Mercator  23:23 (12:14)

Po odličnem prvem polčasu so si krimovke v Rusiji zagotovile točko v zadnji sekundi tekme z golom Maje Svetik.

2. krog | 19.9.2020

Krim Mercator : Esjberg 0:10

Tekma je bila registrirana z zmago 10:0 za Esbjerg, ker ni bila odigrana zaradi karantene krimovk.

3. krog

Metz : Krim Mercator 33:27 (19:11)

Krim Mercator je po težkem obdobju zaradi predpisane karantene na drugem gostovanju v Franciji ostal brez točk.

4. krog | 10.10.2020

Krim Mercator : Bietigheim  28:26 (12:16)

Tigrice so z odličnim drugim polčasom prišle do prve zmage v Delo EHF Liga prvakinj proti Nemkam.

5. krog | 17.10.2020

Ferencvaroš :  Krim Mercator  32:25 (14:14)

Ljubljanski ekipi je v Budimpešti v končnici tekme zmanjkalo moči.

6. krog | 24.10.2020

Krim Mercator : Bukarešta  23:25 (11:12)

Kljub domačemu porazu so oslabljene Ljubljančanke pustile zelo dober vtis.

7. krog | 7.11.2020

Bukarešta :  Krim Mercator  22:22 (12:11)

Rokometašice Krima Mercatorja so v romunski prestolnici najboljši ekipi skupine z izjemno predstavo odščipnile točko.

8. krog | 14.11.2020

Krim Mercator : Ferencvaroš  26:32 (13:13)

Krim Mercator je na zadnji evropski tekmi v letu 2020 na domačem terenu moral priznati premoč madžarskemu FTC-ju.

9. krog | 21.11.2020

Bietigheim :  Krim Mercator  22:22 (14:10)

Ljubljančanke so v Nemčiji proti domačemu Bietigheimu (skoraj) zrežirale popoln zasuk in osvojile zasluženo točko.

10. krog | 10.1.2021

Krim Mercator : Metz 22:26 (10:14)

Francozinje so z izjemno vratarko odnesle par točk iz Stožic.

11. krog | 16.1.2021

Esbjerg : Krim Mercator  33:23 (16:11)

Danska ekipa je v 12. Krogu Delo EHF Liga prvakinj 2020/2021 preprčljivo premagala tigrice.

12. krog | 24.1.2021

Krim Mercator : Rostov-Don  28:27 (17:15)

Krimovke so tokrat v dvorani Tivoli z izjemno igro ugnale Rusinje.

13. krog | 6.2.2021

Vipers : Krim Mercator  37:30 (16:15)

Norveški Vipers je v vlogi domačina v Tvoliju v zadnji tekmi rednega dela premagal Ljubljančanke.

14. krog | 13.2.2021

Krim Mercator : CSKA  25:20 (12:10)

Krimovke so na krilih izjemne vratarke Jelene Risović ugnale favorizirane tekmice iz Rusije.

1/8 finale (1. tekma) | 6.3.2021

CSKA : Krim Mercator  27:21 (14:11)

Krimovkam je do senzacije in napredovanje v četrtfinale zmanjkal le gol. Temelji za prihodnost so postavljeni!