Schedule | Results

Friday
27 May
19:15
Finals of NC
Stožice, Ljubljana

Krim Mercator

:

Mlinotest Ajdovščina

Results 2021/22

Friday
27 May
Finals of NC
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

36:22

Mlinotest Ajdovščina

Tuesday
24 May
Finals of NC
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

39:18

ŽRK Z'dežele

Friday
20 May
Finals of NC
Golovec (Celje)

ŽRK Z'dežele

27:28

Krim Mercator

Monday
16 May
Finals of NC
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

40:18

Krka NM

Thursday
13 May
Finals of NC
ŠD Stopiče

Krka NM

25:33

Krim Mercator

Tuesday
11 May
Finals of NC
ŠD Police

Mlinotest Ajdovščina

25:28

Krim Mercator

Saturday
7 May
1/4 final CL
Aquarama (Kristiansand)

Vipers (NOR)

33:24

Krim Mercator

Sunday
1 May
1/4 final CL
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

25:32

Vipers (NOR)

Thursday
14 April
NC, 1/4 final
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

42:21

ŽRK Velenje

Tuesday
12 April
NC, 1/4 final
Rdeča dvorana

Velenje

18:36

Krim Mercator

Sunday
10 April
Cup, Final
Hardek (Ormož)

ŽRK Z'dežele

21:33

Krim Mercator

Saturday
9 April
Cup, 1/2 finals Hardek (Ormož)

Krim Mercator

34:19

ŽRK Ptuj

Saturday
2 April
CL, play-off
Erd (Hungary)

FTC (HUN)

26:22

Krim Mercator

Monday
28 March
NC, 15th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

41:19

Litija

Saturday
26 March
CL, play-off
Hala Tivoli

Krim Mercator

33:26

FTC (HUN)

Tuesday
22 March
NC, 16th round
ŠD Police

Mlinotest Ajdovščina

18:30

Krim Mercator

Friday
18 March
NC, 18th round Rdeča dvorana

Velenje

18:33

Krim Mercator

Monday
14 March
NC, 10th round
ŠD Zagorje

Zagorje

10:35

Krim Mercator

Saturday
12 March
NC, 14th round
1. OŠ Žalec

ZD Žalec

27:40

Krim Mercator

Thursday
10 March
NC, 13th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

34:18

Z'dežele

Tuesday
8 March
NC, 11th round
Stopiče

Krim Mercator

43:27

Krka NM

Friday
25 February
NC, 12th round
Stožice (Ljubljana)

ŽRK Ptuj

26:41

Krim Mercator

Wednesday
23 February
Cup, 1/4 finals
Police (Ajdovščina)

Mlinotest Ajdovščina

21:25

Krim Mercator

Sunday
20 February
CL, 14th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

32:18

Sävehof (SWE)

Monday
14 February
NC, 17th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

34:21

Trgo ABC Izola

Saturday
12 February
CL, 13th round
Kristiansand (NOR)

Vipers (NOR)

37:20

Krim Mercator

Wednesday
9 February
CL, 11th round
Metz (FRA)

Metz (FRA)

27:27

Krim Mercator

Saturday
5 February
CL, 12th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

36 : 28

Kastamonu (TUR)

Wednesday
19 January
CL, 9th round
Györi (HUN)

Györi (HUN)

40 : 27

Krim Mercator

Sunday
16 January
CL, 10th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

19 : 24

Odense (DNK)

Monday
10 January
Cup, 1/8 finals
Stožice (Ljubljana)

Krka NM

18 : 35

Krim Mercator

Tuesday
26 December
NC, 6th round
Hall Litija

ŽRD Litija

24 : 47

Krim Mercator

Saturday
20 November
CL, 8th round Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

24 : 21

CSKA (RUS)

Sunday
14 November

CL, 7th round
Moskva (RUS)

CSKA (RUS)

21 : 21

Krim Mercator

Monday
8 November

NC, 9th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

51 : 22

ŽRK Velenje

Friday
5 November

NC, 8th round
Kraška (Izola)

Trgo ABC Izola

15 : 39

Krim Mercator

Wednesday
3 November

NC, 7 round
Stožice (Lljubljana)

Krim Mercator

38 : 26

Mlinotest Ajdovščina

Saturday
30 October

CL, 6th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

26 : 27

Vipers (NOR)

Sunday
24 October

CL, 5th round
Odense  (DNK)

Odense (DNK)

26 : 24

Krim Mercator

Tuesday
19 October

NC, 5th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

49 : 20

ZD Žalec

Sunday
17 October

CL, 4th round
Center Stožice

Krim Mercator

28 : 29

Metz (FRA)

Saturday
2 October

NC, 4th round
ŠD Golovec

ŽRK Z'dežele

22 : 38

Krim Mercator

Wednesday
29 September

NC, 3th round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

49 : 23

ŽRK Ptuj

Saturday
25 September

CL, 3th round
Kastamonu (TUR)

Kastamonu (TUR)

23 : 24

Krim Mercator

Saturday
18 September
CL, 2nd round Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

26 : 31

Györ (HUN)

Monday
13 September
NC, 2nd round
ŠD Stopiče

Krka Novo mesto

25 : 40

Krim Mercator

Sunday
12 September
CL, 1st round
Partille (SWE)

Savehof (SWE)

29 : 28

Krim Mercator

Monday
6 September

NC, 1st round
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

40 : 18

Zagorje

Thursday
2 September

Friendly match
Balatonboglar

Györ (HUN)

32 : 27

Krim Mercator

Saturday
28 August

Friendly match
Koprivnica (CRO)

Krim Mercator

36 : 24

Siofok (HUN)

Friday
27 August

Friendly match
Koprivnica (CRO)

FTC (HUN)

24 : 32

Krim Mercator

Monday
23 August

Friendly match
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

31 : 28

Budućnost (MNE)

Wednesday
18 August

Friendly match
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

36 : 20

Podravka (CRO)

Sunday
8 August

Friendly match
Stožice (Ljubljana)

Krim Mercator

37 : 26

Iuventa (SVK)

2x Champions League

27x National Championship

27x National Cup

Naroči se na e-novice

Vpiši svoj e-naslov, da boš na tekočem o naših tekmah in ostalih zanimivostih.