SEZONA 2019/2020

Po polletni abstinenci znova na delu tudi reprezentanca

Po skoraj treh tednih od povratka na klubske treninge, se bodo članice v petek, 28. maja, ob 10.30, znova predstavile tudi v reprezentačnih vlogah. Na Kodeljevem bodo namreč opravile trening, ki bo šele prvi po nastopu na decembrskemu svetovnemu prvenstvu. Med izbrankami Uroša Bregarja je osem Krimovih rokometašic, Maja Svetik, ki bo modri in roza

Read More

Alja med peterico najboljših na desnem zunanjem

V tradicionalnem izboru najboljših posameznic najmočnejšega rokometnega tekmovanja Delo EHF Lige prvakinj ima glavno besedo tudi Alja Varagić. Poteguje se namreč za lanskavi naziv najboljše na desnem zunanjem položaju, zanjo lahko glasujete s klikom TULE. Po dvomesečnem prisilnem odmoru so se rokometašice ponovno vrnile v rokometno dvorano, a pravih dvobojev v tej sezoni ne bomo več

Read More

Predčasni konec tudi za vse mlajše selekcije

Po predčasnem zaključku obeh najmočnejših domačih članskih tekmovanj, je pričakovana odločitev Združenja rokometnih klubov tekmovanja mladih dokončno ustavila tudi tekmovanje mladih. Državnih prvakinj ne bo, bosta pa v prihodnji sezoni še povečani prva mladinska in prva kadetska liga. Mladinska bo namesto zdajšnjih šest, štela osem ekip. V kadetski kategoriji pa se bo med seboj pomerilo

Read More

Zaradi koronavirusa predčasno do 25. državnega naslova

Po predčasnem zaključku moške članske rokometne sezone, podoben ukrep sledi tudi pri dekletih. Rokometašice Krima Mercatorja so tako tekmo pred zaključkom rednega dela osvojile že 25. naslov državnih prvakinj. Krimovke bi se v zadnjem kolu rednega dela morale odpraviti v Ajdovščino, a je bilo tekmovanje takrat začasno, tokrat pa v celoti prekinjeno. Prav Ajdovke so

Read More

Po zmagi proti Žalcu začasni konec klubske sezone

Rokometašice Krima Mercatorja so dobile tudi zadnjo domačo tekmo rednega dela državnega prvenstva. Tigrice so gostje iz Žalca premagale z rezultatom 32:24. V soboto bi morala biti na sporedu še zadnje gostovanje v Ajdovščini, a je RZS začasno prekinila vsa tekmovanja. Tudi v našem klubu smo se odločili, da mlajše selekcije do preklica ne bodo

Read More

RZS začasno prekinila vsa tekmovanja

Vodstvo Rokometne zveze Slovenije je sporočilo, da se z današnjim dnem, četrtkom, 12. marcem, začasno prekinjajo vsa tekmovanja pod njenim okriljem. V Rokometnem klubu Krim Mercator smo že včeraj prekinili tudi vse preostale aktivnosti povezane s klubom. Mlajše deklice, starejše deklice, kadetinje in mladinke Krima Mercatorja in Ljubljane se tako ne bodo udeleževale tekmovanj in

Read More

Tekme odslej v živo na naši FB strani

Rokometna zveza Slovenije je sledila našemu zgledu in določila da se vse tekme do preklica izvedejo brez prisotnosti gledalcev. Ukrep, ki smo ga v našem klubu za domače tekme prvič uvedli na sobotni tekmi mlajših deklic A, torej odslej velja tudi za gostujoče tekme. V želji, da bi v teh neprijetnih časih vendarle ostali v

Read More

Tigrice novo serijo tekem začele z zmago

Rokometašice Krima Mercatorja so z zmago proti Ptuju (33:18) vstopile v zadnji teden rednega dela državnega prvenstva. V sredo Tigrice čaka domača tekma proti Žalcu, v soboto pa še zaključno gostovanje v Ajdovščini. Seveda je že dolgo jasno, da bodo neporažene Krimovke v končnico vstopile z vodilnega mesta. Dvoboj proti Ptuju je sprva odpadel zaradi

Read More

Tigrice evropski mejnik proslavile z veličastno zmago

Rokometašice Krima Mercatorja so s tekmo proti Budućnosti dosegle izjemen mejnik, s katerim se je doslej edina proslavila prav Budućnost. Tigrice so namreč odigrale že 250. evropsko tekmo med rokometno elito v Ligi prvakinj. Vso konkurenco so si ljubljanske rokometašice pokorile v letu 2001 in 2003, še trikrat so tekmovanje končale na drugem mestu (1999,

Read More

NUJNO OBVESTILO: Tekme vseh selekcij za zaprtimi vrati

Po priporočilu Ministrstva za zdravje in NIJZ bodo domače tekme vseh selekcij Krima Mercatorja do preklica potekale za zaprtimi vrati. Rezultate tekem lahko spremljate na spletni strani livestat.rokometna-zveza.si. Za nastalo situacijo se vsem iskreno opravičujemo.

Read More