EHF Liga prvakinj

Športna sreča na zadnji tekmi pripadla Nykøbingu

Na zadnji tekmi skupinskega dela Lige prvakinj je Krimovkam v končnici tekme zmanjkalo nekaj športne sreče. Po številnih preobratih so morale priznati premoč danskemu Nykøbingu in bodo v glavni del tekmovanja odnesle dve točki. Krimovke so celotni prvi polčas preživele v vodstvu, a šele po čudovitem zadetku Nine Zulić v 25. minuti prišle do prve

Read More

Na Dansko po zadnji par točk za glavni del LP

Rokometašice Krima Mercatorja čaka še zadnja preizkušnja v skupinskem delu Lige prvakinj. Pred reprezentančnim premorom se bodo ponovno pomerile proti danskemu Nykøbingu, ki so ga na Kodeljevem premagale s 27:26. Tekma se bo v nedeljo, 19. novembra, začela ob 15.10. Ekipi imata po petih tekmah popolnoma enako razliko v danih in dobljenih zadetkih (+3), prva

Read More

Bukarešta v drugem polčasu premočna

Rokometašice Krima Mercatorja so na zadnji domači tekmi skupinskega dela morale še enkrat priznati premoč proti eni glavnih kandidatk za evropski naslov, romunski Bukarešti. Tekma se je končala z rezultatom 30:33. Krimovke, ki so si napredovanje v glavni del Lige prvakinj zagotovile že dve tekmi pred koncem prvega dela, so se znova pokazale v lepi

Read More

Na Martinovo soboto po četrto zaporedno zmago

Po tretji zaporedni zmagi in uvrstitvi v glavni del evropske Lige prvakinj Krimovke tokrat čaka tekma proti romunski Bukarešti, ki velja za enega glavnih favoritov za končno zmago. Tekma, ki bo pomembna zaradi točk, ki se prenašajo v drugi del tekmovanja, se bo v soboto, 11. novembra začela ob 15. uri. O romunskih nasprotnicah ne

Read More

Krimovke že uvrščene v glavni del Lige prvakinj

Rokometašice Krima Mercatorja so z 29:22 še drugič v dobrem tednu dni slavile zmago proti poljski Vistal Gdynii in si že zagotovile napredovanje v glavni del evropske Lige prvakinj. Zadnji dve tekmi skupinskega dela bosta zelo pomembni zaradi točkovne bere, ki se prenaša v drugi del tekmovanja. Kadrovskih sprememb napram tekmi na Poljskem ni bilo.

Read More

Proti Gdynii za napredovanje v glavni del Lige prvakinj

Pred rokometašicami Krima Mercatorja je prva povratna tekma skupinskega dela Lige prvakinj. Na Kodeljevem bo v soboto, 4. novembra, ob 15.00, gostovala poljska Vistal Gdynia. Krimovke so jih na prvi tekmi ugnale z 29:19. Druga domača evropska tekma v tej sezoni bi ljubljanskim rokometašicam poleg novega para točk prinesla tudi uvrstitev v glavni del tekmovanja,

Read More

Izjemen drugi polčas za drugi par evropskih točk

Rokometašice Krima Mercatorja so v drugem polčasu povsem nadigrale poljske nasprotnice in se s severa Evrope vračajo z drugim parom točk. Po minimalni prednosti ob polčasu, so se na koncu tekme veselile zmage z 29:19. Tekma na Poljskem varovankam Uroša Bregarja ne bo ostala v lepem spominu le zaradi novih točk, v ekipo se je

Read More

Pred Krimovkami najpomembnejših 10 dni sezone

Rokometašice Krima Mercatorja čaka še zadnji nasprotnik v skupinskem delu evropske Lige prvakinj. Prvi del tekmovanja končujejo na severu Poljske, v pristaniškem mestu Gdynia. Druga tekma tretjega kola se bo v sredo, 25. oktobra, začela ob 18.30. Na nedeljski prvi tekmi kola je danski NFH presenetljivo ugnal Bukarešto (25:22) in zapletel stanje v skupini A.

Read More

Stankova z izjemnim debijem do naziva najboljše novinke

Tjaša Stanko je z neverjetnim debijem v drugem kolu evropske Lige prvakinj, ob zmagi naših rokometašic proti danskemu Nykøbingu, zbrala devet zadetkov in postala najboljša strelka tekme. Vrhunska predstava ni ostala neopažena, Evropska rokometna zveza jo je razglasila za najboljšo novinko drugega kola. Stankovi je lažja poškodba v prvem kolu preprečila, da bi debitirala že na tekmi

Read More

Izjemen zaključek za prvi par točk

Rokometašice Krima Mercatorja so odigrale še prvo domačo tekmo evropske Lige prvakinj in po odličnem drugem polčasu prišle do prvega para točk. Novinec med evropsko elito, danski prvak Nykøbing, se je izkazal za izredno trdega nasprotnika, a ob rezultatu 27:26 je zmaga ostala doma. Tekma bi se težko začela bolje, v deseti minuti so ljubljanske