EHF Liga prvakinj

Olga Perederiy in Tjaša Stanko med najboljšimi v LP

Odgovorni pri Evropski rokometni zvezi so pripravili spisek rokometašic in trenerjev, ki so v aktualni sezoni Lige prvakinj pokazali največ. Med elitno družbo sta se znašli tudi Olga Perederiy in Tjaša Stanko. Zanju lahko glasujete s klikom TULE. Perederiyeva je nominirana na položaju krožne napadalke, kjer ji družbo delajo še Dragana Cvijić (Vardar), Marit Frafjord

Read More

Krimovke za konec pošteno namučile evropske prvakinje

Rokometašice Krima Mercatorja na zadnji tekmi glavnega dela evropske Lige prvakinj niso pripravile presenečenja proti aktualnim evropskim prvakinjam. Iz Győra se vračajo s porazom 25:34, ki prinaša konec nastopov v tej sezoni elitnega evropskega tekmovanja. Začetek tekme bi se za slovenske rokometašice lahko le stežka začel na lepši način. Győr je bil šest minut popolnoma

Read More

Pred Krimovkami zadnja tekma glavnega dela Lige prvakinj

Rokometašice Krima Mercatorja bodo v soboto, 10. marca, gostovale pri aktualnemu evropskemu prvaku, Györi. Vrhunska ekipa samih elitnih rokometašic je v ožjem izboru za končnega zmagovalca tudi v tej sezoni. Prenos tekme si boste ob 17.30 lahko ogledali na Šport TV 2. Medtem, ko so Tigrice še vedno v igri za uvrstitev v četrtfinale, pa

Read More

Rostov tokrat premočan, po četrtfinale proti Győru

Rokometašice Krima Mercatorja so na zadnji domači tekmi glavnega dela Lige prvakinj morale priznati premoč velikemu ruskemu Rostov-Donu. Ekipa, ki je v Ljubljano prispela že dva dni pred tekmo, je slavila zmago s 35:26. Slovenske prvakinje so tekmo začele odločno. Tjaša Stanko je dosegla uvodni zadetek, v osmi minuti pa je vpisala še gol za

Read More

Pred Krimovkami evropska tekma sezone

Rokometašice Krima Mercatorja čaka zadnja domača tekma glavnega dela Lige prvakinj. Na Kodeljevem bo gostoval Rostov-Don. Matematika je enostavna, Krimovke morajo za preboj v četrtfinale na preostalih dveh tekmah osvojiti točko več od danskega Nykøbinga. Slovenske prvakinje v soboto začenjajo precej pester marčevski spored, dejavne bodo kar na petih frontah. Verjetno ena najpomembnejših pa bo

Read More

Remi Krimovke še podžgal v boju za četrtfinale LP

Izenačenje Krima Mercatorja na gostovanju pri danskemu Midtjyllandu (24:24) je še bolj podžgalo boj za uvrstitev v četrtfinale evropske Lige prvakinj. Krimovke za uvrstitev med najboljših osem ekip potrebujejo vsaj točko proti Rostov-Donu in Győriju. Obramba slovenskih prvakinj iz prvih minut dvoboja si zasluži najvišjo oceno. Danske rokometašice niso imele rešitve, po desetih minutah so

Read More

Tekma proti Midtjyllandu na Šport TV 2

Tekma četrtega kola evropske Lige prvakinj bo, zaradi prestavljenih nogometnih tekem, namesto na prvem potekala na drugem kanalu Šport TV 2. Krimovke so se na pot proti danskemu Ikastu odpravile v sobotnem dopoldnevu, popoldne pa so se spoznale z dvorano in ponovile zadnje taktične zamisli pred tekmo, ki bo zmagovalcu odprla vrata v četrtfinale. Za

Read More

Na Dansko po novo zmago in četrtfinale Lige prvakinj

Rokometašice Krima Mercatorja so pred začetkom druge polovice glavnega dela evropske Lige prvakinj. Podale se bodo v danski Ikast, kjer jih v nedeljo, 25. februarja, ob 15.00, čaka pomemben dvoboj proti Midtjyllandu. Na prvi tekmi so ljubljanske rokometašice na Kodeljevem slavile zmago s 24:23. Neposredno srečanje kandidatov za uvrstitev v četrtfinale elitnega evropskega tekmovanja bodo

Read More

Krimovke do četrtfinala ločuje le točka

Z dvema nedeljskima remijema se je končalo tretje kolo in s tem tudi prva polovica glavnega dela elitne Lige prvakinj. Slovenske prvakinje, ki bodo evropsko pot nadaljevale v nedeljo, 25. februarja, na gostovanju pri Midtjyllandu, do četrtega mesta, ki vodi v četrtfinale, ločuje le točka. Krimovke bijejo ogorčen boj z dvema danskima ekipama Nykøbingom (5

Read More

Györi izkoristil svoje bogate izkušnje

Rokometašice Krima Mercatorja so na pustno soboto morale priznati premoč aktualnim evropskim prvakinjam iz Győra. Madžarke so v drugem polčasu pokazale svojo vrhunsko pripravljenost in prišle do zmage z 32:21. Na pustno soboto je mesto na polnih tribunah dvorane na Kodeljevem našlo veliko pustnih šem, a zmage Krimovk, tudi zaradi mladosti in neizkušenosti napram ekipi