Državno prvenstvo

Krimovke prve pri peti zmagi v državnem prvenstvu

Krimovke so odigrale še drugo tekmo državnega prvenstva v dveh dneh, po zmagi na Ptuju so v petem kolu prvenstva premagale še svoje mlajše članske kolegice, Ljubljano. Znova so zabeležile štiridesetico, nov par točk so ujele pri rezulatu 40:27. Kot se je po tekmi izrazila Polona Barič, tekme proti prijateljicam so vedno zanimive. Starejše so

Read More

Krimovkam prva od dveh tekem v manj kot 24 urah

Naše rokometašice tudi v državnem prvenstvu ne popuščajo, ker je med evropskima tekmama tokrat 11 dnevni premor, bodo v dveh dneh odigrale dve tekmi. Prvo, na gostovanju pri Ptuju, so dobile z rezultatom 43:20. Prvih deset minut je minilo v ritmu hitre igre ljubljanskih rokometašic, ki so hitro ušle na 7:3. Do konca prvega polčasa

Read More

V evropski teden s tretjo domačo zmago

Rokometašice Krima Mercatorja so na prvi tekmi tretjega kola zanesljivo odpravile primorski Jadran (40:13). S tem so na najboljši možen način začele evropski teden, katerega vrhunec bo prva tekma v novi sezoni evropske Lige prvakinj. V soboto, 7. oktobra bodo ob 19. uri gostovale v romunski Bukarešti. Ekipa Jadrana, povratnika v prvo slovensko ligo, bo

Read More

Na reprezentančni premor z visoko zmago proti Ajdovščini

Pred reprezentačnim premorom, med katerim bo na kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2018 dejavnih 12 Krimovk, so rokometašice Krima Mercatorja gostovale v Ajdovščini in slavile visoko zmago, 32:17. Tekmo drugega kola državnega prvenstva je odločilo zadnjih 20 minut tekme. Po minimalni prednosti s 17:16, so ljubljanske rokometašice prestavile v najvišjo prestavo in popolnoma deklasirale domače rokometašice.

Read More

Led državnega prvenstva prebit po zmagi proti Žalcu

Z domačo zmago proti Žalcu (32:25) se je začela nova sezona državnega prvenstva. V novi sezoni bo na sporedu 18. kol, po katerih bo sledila še končnica med najboljšimi štirimi ekipami. Naporen teden, med katerim so Krimovke v črnogorski Podgorici odigrale prvi turnir regionalne lige in skoraj cel dan preživele na avtobusu, se je poznal

Read More

Najboljši posameznici sta Miša Marinček in Tjaša Stanko

Trenerji moške in ženske prve rokometne lige so pred obema Super pokaloma Slovenije določili najboljša igralca in vratarja minule sezone. Pri dekletih sta naziv prejeli Tjaša Stanko in Miša Marinček, ki bosta nagrado prevzeli v Hrpeljah prihodnjo soboto ob 18. uri, na tekmi proti ekipi Z’dežele. Obe zmagovalki sta prejeli devet od 11 možnih glasov.