Državno prvenstvo

S 13 zmago na zadnje priprave pred Dansko

Rokometašice Krima Mercatorja so odigrale zaostalo tekmo 13. kola državnega prvenstva. Gostile so rokometašice Ptuja, ki je sredi tedna že klonilo proti mlajšim članicam, ki so se ravno prek njih uvrstile na zaključni turnir Pokala Slovenije. Krimovke so z visoko zmago 49:17, dokazale dobro strelsko formo pred gostovanjem na četrti tekmi glavnega dela evropske Lige

Read More

Krimovke in Ljubljančanke prikazale pravi all star derbi

14. kolo državnega prvenstva je znova prinesel derbi naših članskih ekip. Mlade Ljubljančanke se niso ustrašile izziva, igrale so odlično in zelo dolgo držale stik z evropskimi Krimovkami, ki imajo pred četrto tekmo glavnega dela Lige prvakinj, nekaj več dni za pripravo na pomemben dvoboj proti danskemu Midtjyllandu. Ljubljančanke so ob koncu prvega polčasa celo

Read More

Krimovke v državnem prvenstvu še naprej meljejo

Praktično z aviona so se Krimovke usedle na avtobus, ki jih je odpeljal na novo gostovanje v državnem prvenstvu. Proti primorski ekipi iz Hrpelij-Kozine niso zaigrale podcenjevalno, enajsto zmago v tej sezoni so osvojile z rezultatom 43:12. V Modri dvorani so ljubljanske rokometašice že zaigrale na začetku sezone. Na superpokalnem srečanju so porazile Celje (34:21),

Read More

V državnem prvenstvu nepremagljivo do 20. točke

V 10. kolu državnega prvenstva so rokometašice Krima Mercatorja gostovale v Žalcu. Uvodno srečanje druge polovice rednega dela tekmovanja so Krimovke opravile z odliko, deseto zmago so slavile z rezultatom 44:21. Krimovke so tekmo odigrale zelo podobno, kot proti Celju, že v uvodnih minutah so si nabrale lepo prednost (5:2) in jo mirno zadržale do

Read More

Krimovke po prvem delu s polnim izkupičkom

Rokometašice Krima Mercatorja so odigrale še zaostalo tekmo deveta kola državnega prvenstva in s tem sklenile prvo polovico rednega dela. Zadnje nasprotnice v prvem delu so bile rokometašice celjske ekipe Z’dežele, ki so morale priznati premoč z 32:27. Drugo polovico rednega dela Krimovke začenjajo že v sredo. Aneta Benko, Alja Koren in Tjaša Stanko so

Read More

Suveren začetek novega leta

Če se po jutru dan pozna, potem bo leto 2018 za Krimovke precej uspešno. Na zaostali tekmi sedmega kola državnega prvenstva so v Stožicah gostovale Zagorjanke, ki našim dekletom niso ponudile pravega odpora. Krimovke so z zmago 33:22 ostale edina neporažena ekipa domačega prvenstva. Alja Koren in Elizabeth Omoregie sta z uvodnima zadetkoma že v

Read More

Pred koncem skupinskega dela še zmaga proti Krki

Rokometašice Krima Mercatorja so v osmem krogu zabeležile novo zmago in tako ostajajo edina ekipa v državnem prvenstvu s polnim izkupičkom. Na gostovanju v Novem mestu so proti Krki slavile zmago s 37:25. Tekma, ki so jo odprle Novomeščanke in tudi povedle z uvodnih 1:0, se je v prvi polovici prvega polčasa odvijala precej izenačeno.

Read More

Še drugič v šestih dneh iz Kopra z zmago

Rokometašice Krima Mercatorja so se konec preteklega tedna, dve koli pred koncem skupinskega dela, že uvrstile v glavni del evropske Lige prvakinj. V šestih dneh pa so se še drugič podale na Obalo, tokrat so bile Koprčanke njihove nasprotnice v šestem kolu državnega prvenstva. V osmini finala Pokala Slovenije so Krimovke slavile zmago z rezultatom

Read More

Krimovke prve pri peti zmagi v državnem prvenstvu

Krimovke so odigrale še drugo tekmo državnega prvenstva v dveh dneh, po zmagi na Ptuju so v petem kolu prvenstva premagale še svoje mlajše članske kolegice, Ljubljano. Znova so zabeležile štiridesetico, nov par točk so ujele pri rezulatu 40:27. Kot se je po tekmi izrazila Polona Barič, tekme proti prijateljicam so vedno zanimive. Starejše so

Read More

Krimovkam prva od dveh tekem v manj kot 24 urah

Naše rokometašice tudi v državnem prvenstvu ne popuščajo, ker je med evropskima tekmama tokrat 11 dnevni premor, bodo v dveh dneh odigrale dve tekmi. Prvo, na gostovanju pri Ptuju, so dobile z rezultatom 43:20. Prvih deset minut je minilo v ritmu hitre igre ljubljanskih rokometašic, ki so hitro ušle na 7:3. Do konca prvega polčasa