Pokal Slovenije

pokal slovenije 2015/2016

Ponovitev finala iz leta 1994 z zmago Krima

V reprizi finala iz leta 1994 smo lahko uživali na Kodeljevem in tudi na TV Slovenija 2, ki je tudi tokrat neposredno prenašala zadnje dejanje Pokala Slovenije. Srebrno obletnico tega tekmovanja so še 23. osvojile Krimovke, ki so v finalu slavile proti Ajdovščini, z rezultatom 27:19. Finale je potekalo v odličnem vzdušju, glasni so bili

Read More

Ponovitev pokalnega finala iz leta 1994

V domačem pokalu Slovenije se piše zgodovina. Krimovke bodo ponovile finale iz leta 1994, ko so v Hali Tivoli slavile proti Ajdovščini z rezultatom 27:22. Krimovke so v polfinalu brez težav odpravile Krko, Ajdovke so v svojem prvem zaključnem turnirju po letu 1994 slavile proti Zagorju. Prve minute srečanja proti Krki so bile zanimive in

Read More

Sobota in nedelja za zaključek Pokala Slovenije

Na sedežu Rokometne zveze Slovenije je bilo danes znova živahno. Na tiskovni konferenci so se zbrali predstavniki Ajdovščine, Krke, Zagorja in seveda našega kluba. Beseda je tekla o zaključnem turnirju Pokala Slovenije, ki ga bomo konec tedna gostili v dvorani na Kodeljevem. Pred polfinalnimi preizkušnjami, ki bodo potekale v soboto, 26. marca je nekaj pričakovanja

Read More

Zaključek Pokala Slovenije doma na Kodeljevem

Konec tedna bo obarvan v znamenju zaključnega turnirja Pokala Slovenije. Krimovke, ki so to tekmovanje osvojile že dvaindvajsetkrat bodo na Kodeljevem gostile še Ajdovščino, Krko in Zagorje. Polfinalni tekmi bosta v soboto, tekma za tretje mesto in finale pa bosta na sporedu v nedeljo. Naša dekleta so letošnjo pokalno izvedbo začele v osmini finala, kjer

Read More

V polfinalu Pokala Slovenije proti Krki

Krimovke so na današnjem žrebu na sedežu rokometne zveze, izvedele ime polfinalnih nasprotnic na zaključnem turnirju Pokala Slovenije. Letošnja izvedba zaključnega turnirja bo potekala v naši organizaciji, po tekmah Pokala pokalnih zmagovalk bo Kodeljevo gostilo še domači pokal. V polfinale so se poleg Krimovk uvrstile še ekipe iz Ajdovščine, Krke in Zagorja. Žreb pa nam

Read More

Po evropskem še zmaga v domačem pokalu

Po zmagi v Pokalu pokalnih zmagovalk so Krimovke zaigrale še v domačem pokalu. Žreb jim je, na zadnji stopnici pred majskim zaključnim delom, namenil Celjanke. Na gostujočem terenu sta se enaki ekipi srečali ob koncu letošnjega leta, na prvi letošnji pa so bile v vlogi gostiteljic Krimovke. Krimovke so na današnji tekmi vseskozi držale prednost,

Read More

Krimovke v domačem pokalu proti Celjankam

Z žrebom četrtfinala Pokala Slovenije se je začel pester januarski ritem Krimovk. Generalna sekretarka Tina Kravanja je dobila čast, da iz bobna povleče kroglice z imeni. Znova se je v prvi žogici nahajal Krim Mercator. Nasprotnice naših deklet bodo rokometašice Celja, domače tekme bomo tako začeli proti ekipi, s katero smo odigrali zadnjo tekmo v

Read More

Krimovke v novembru in decembru znova zvezdice

Pred nami so znova dnevi, ki se jih veseli marsikdo. December nam prinaša dolge zimske večere in verjetno si bomo znova vzeli več časa za naše najbližje. Decembra se zagotovo najbolj veselijo otroci, saj s seboj prinaša obdarovanja. A na žalost marsikdo potrebuje našo pomoč in od nas je odvisno, koliko se bomo potrudili in

Read More

Pokalno razpoloženo Galjevico osvojile Krimovke

Žreb pokala Slovenije se je poigral z našima članskima ekipama, že v prvi fazi tekmovanja, v osmini finala, sta se med seboj pomerila Krim in Ljubljana. Starejše in izkušenejše Krimovke so seveda brez težav slavile, a tekma nam je namenila tudi nekaj simbolike. Na nasprotnih straneh sta namreč zaigrali sestri Ana in Ema Abina, starejša

Read More

Že takoj Krimovke proti Ljubljančankam

Začetek državnega prvenstva se nezadržno bliža in seveda mu sledi tudi pokal. Žreb nam na žalost ni bil naklonjen, saj se bosta že na prvi stopnici pomerili obe naši ekipi. V letošnjem pokalu bo zaigralo 15 ekip, v osmini finala bomo videli sedem tekem. Srečno roko pri žrebu so imeli v Logatcu, ki je ostal

Read More