Liga prvakinj

liga prvakinj 2015/2016

Krimovke v polfinalu končale letošnjo evropsko sezono

Okrepljeno število Krimovcev in lepo število preostalih navijačev je na Kodeljevem pričakala novo Krimovo evropsko polfinalno zgodbo. Krimovke so v letošnji sezoni preživele največ evropskih dni med vsemi slovenskimi športnimi ekipami. A ruska Lada, ki jo je trener Uroš Bregar imenoval za najmočnejšo ekipo Pokala pokalnih zmagovalk, je bila tokrat premočan nasprotnik. V prvih minutah

Read More

Krimovke napovedujejo boj in finale

Krimovke so pred novim zahtevnim evropskim izzivom. Pred povratno polfinalno tekmo proti močni ruski Ladi je danes znova potekala tiskovna konferenca, na kateri so trener Uroš Bregar, vratarka Miša Marinček in krilna igralka Alja Koren izpostavili individualno moč nasprotnic. Prva tekma se je končala z rezultatom 28:24 v korist domačink, ki jih je dobra igra

Read More

Tudi v polfinalu bo odločitev padla na Kodeljevem

Krimovke so na prvi polfinalni tekmi evropskega Pokala pokalnih zmagovalk še enkrat več pokazale, da znajo igrati dober rokomet. Kljub prehladom in različnim poškodbam, ki so zdesetkale vrste naše ekipe so proti Ladi iztržile aktiven rezultat. Semafor je ob koncu prvega polčasa kazal v prid našim dekletom, ki so ob koncu prvega polčasa prevzele pobudo

Read More

Krimovke pred novo potjo proti Rusiji

V noči iz četrtka na petek bodo Krimovke iz Benetk odletele proti Moskvi in nato še proti Toljatiju. V soboto jih namreč čaka prva polfinalna tekma Pokala pokalnih zmagovalk, nasprotnice pa bodo rokometašice Lade. Zgodovina je na strani naših deklet, saj so v letih 2004 in 2006 v četrtfinalu Lige prvakinj dvakrat izločile tokratne nasprotnice.

Read More

Krimovke z mislimi že pri novem evropskem polfinalu

Če smo se v finalu Pokala Slovenije spominjali finala iz leta 1994, se bomo v evropskem polfinalu lahko spomnili na leti 2004 in 2006. Krimovke so se z Lado obakrat srečale v četrtfinalu in obakrat je bil rezultat zelo izenačen. Že ob žrebu je bilo jasno, da se bo zgodovina ponovila vsaj v eni točki.

Read More

Krimovke so znova v polfinalu evropskega pokala!

Kodeljevo tudi po četrtfinalni tekmi ostaja neosvojljiva trdnjava. Krimovke so izpolnile željo, da bi na visokem ritmu igrale celotno tekmo in ne samo to, tik pred koncem tekme so povedle za deset zadetkov in zasluženo pristale v polfinalu evropskega Pokala pokalnih zmagovalk. Krimovke so že v uvodnih desetih minutah izničile prednost nocojšnjih gostij, v obrambi

Read More

Kodeljevo bo dalo potnika za polfinale

Po novi lepi predstavi na gostovanju pri novinkah v prvi ligi državnega prvenstva, so Krimovke z mislimi znova na evropskem prizorišču. Naša dekleta so na drugem norveškem gostovanju v letošnji sezoni proti Vipers Kristiansandu iztržile rezultat 29:27, ki je odločitev o polfinalistu prestavil na povratno tekmo. Druga tekma bo na sporedu to soboto, 27. februarja

Read More

Odločitev o polfinalistu bo padla v Ljubljani

Zadnja vikenda februarja bosta minila v znamenju evropskih tekem. Krimovke se proti norveški ekipi Vipers Kristiandsen borijo za polfinalno vstopnico Pokala pokalnih zmagovalk. Kače, kar v norveščini pomeni vipers, so prve nastopile v vlogi gostiteljic. Povratna tekma bo prihodnjo soboto, vabljeni na Kodeljevo ob 17. uri! Krimovke so prvi polčas začele po željah, z nepopustljivo

Read More

Krimovke pripravljene na nov evropski izziv

Pred četrtfinalno tekmo evropskega Pokala pokalnih zmagovalk je na tiskovni konferenci sodelovala nekoliko obogatena ekipa. Pred novimi evropskimi izzivi smo namreč predstavili osveženo trenersko zasedbo s trenerjem Urošem Bregarjem na čelu. Poleg njega sta sedela še pomočnik Ilija Anđelković in trenerka vratark Branka Jovanović. Za kondicijsko pripravljenost deklet že skrbi Rok Svetko. Uroš je v

Read More

“Velika želja je, da se nekoč znova vrnem v Krim”

Tamara Mavsar se po 11 sezonah, ki jih je preživela v našem klubu poslavlja, saj se za dve sezoni odpravlja k skopskemu Vardarju. Tamara je v dresih vseh selekcij Krima zbrala več kot 2400 zadetkov, s trdim delom si je prigarala kapetanski trak v ekipi in tudi reprezentanci. »Krimu bom vedno hvaležna za vse, kar

Read More