Državno prvenstvo

državno prvenstvo 2015/2016

Po zadnji tekmi sezone zahvala za kapetanko

Krimovke so odigrale še zadnjo tekmo letošnje sezone, a v ospredju ni bil rezultat, pač pa dogajanje po koncu srečanja. Po tradiciji so zadnjo tekmo spremljali številni Krimovci, ki so se po koncu tekme ganljivo poslovili od Tamare Mavsar, ki bo okrepila skopski Vardar in Marije Obradović, ki bo novo sredino poiskala v Franciji. Tigrice

Read More

Krimov zid previsok za Žalec in Krko

Krimovke so v dveh dneh odigrale dve tekmi državnega prvenstva. Tako s strumnim korakom pričakujejo še zadnjo tekmo letošnje sezone, nato pa se odpravljajo na reprezentančne priprave. Proti Žalcu in Krki naša dekleta niso imela pretežkega dela. Že po prvem polčasu so napravile veliko razliko in ob koncu zasluženo slavile. RK KRIM MERCATOR – RK

Read More

Tudi v Kopru z dvomestno razliko

S soncem obsijano soboto so Krimovke izkoristile za odhod na obalo. A niso imele veliko časa za uživanje, čakala jih je namreč 19. tekma letošnje sezone proti domačim Koprčankam. Brez večjih težav so tekmo nadzorovale Krimovke, ki so velikokrat poizkusile tudi z atraktivnimi potezami. Hitro je minil prvi polčas, v katerem so Tigrice hitro povedle,

Read More

Nasprotnicam prvič pustile manj kot 10 zadetkov

Krimovke so po koncu evropskih tekem sredi tedna odigrale še tekmo 19. kroga državnega prvenstva. Tekma proti Brežičankam je bila odločena že po nekaj minutah, Tigrice novinkam v ligi niso puščale veliko prostora, na drugi strani pa so izkoristile vsako žogo. Končni rezultat: 43:9. 34 zadetkov, kolikor je znašala razlika ob koncu tekme, je jasen

Read More

Rutinirana zmaga pred novim evropskim polfinalom

Zaradi zaključka domačega pokalnega tekmovanja je 17. krog državnega prvenstva potekal med tednom. Krimovke so na najpoznejši sredini tekmi gostovale v Mariboru (22:34) in z visoko zmago potrdile dobro pripravljenost pred povratno tekmo polfinala evropskega Pokala pokalnih zmagovalk. Trener Uroš Bregar je v ogenj poslal vse rokometašice, ki so si strelski učinek razdelile precej enakomerno.

Read More

Sveži obrazi na srečanju naših članskih ekip

Na tokratnem srečanju obeh našim članskih ekip, smo v dresu Krima videli kar nekaj novih obrazov. Mlade rokometašice so, ob podpori že izkušenih Krimovk, prikazale lepo igro in dokazale odlično delo vseh naših mlajših selekcij. V tokratni uri rokometa smo videli kar nekaj lepih potez na obeh straneh. Srečanje je minilo v prijateljskem stilu in

Read More

Med evropskima tekmama uspešno gostovanje pri novinkah

Krimovke so po novem oddaljenem evropskem gostovanju znova zaigrale v državnem prvenstvu. Počitek za naša dekleta ne obstaja, saj jih v naslednjih dneh čakajo novi izzivi v evropskem Pokalu pokalnih zmagovalk, tu sta še državno prvenstvo in pokal, znan pa je tudi seznam reprezentantk za tekmi proti Makedoniji v marcu. Krimovke so tokrat gostovale pri

Read More

Odličen začetek za novo domačo zmago

Že dolgo Krimovke niso tako dobro vstopile v tekmo, kot v 14. krogu državnega prvenstva proti Velenjčankam. Gostje so iskale pot do mreže, a Miša Marinček je prvo žogo iz mreže pobrala šele v 25. minuti. Krimovke so v igro vstopile nepopustljivo in zelo zavzeto v obrambi in tudi v napadu. Če žoge niso prestregle,

Read More

Visoka zmaga pred polnimi ajdovskimi tribunami

Z osveženo trenersko zasedbo so se Krimovke odpravile na gostovanje v Ajdovščino, kjer so gostovale pri ekipi, ki je poleg Krimovk najdlje vztrajala v evropskih pokalih. Trenerski debi Uroša Bregarja in atraktivna nasprotnika sta napolnila dvorano in privabila tudi novinarske ekipe. Krimovke ničesar niso prepustile naključju, od prve minute so igrale angažirano v obrambi in

Read More

Še eno izenačenje proti Zagorju

Krimovke so na zadnjo januarsko soboto odigrale še zadnjo januarsko tekmo. Na Galjevico so prišle Zagorjanke in čakala nas je zanimiva ura rokometa. Tudi po drugi uri rokometa sta se ekipi razšli brez zmagovalca, z remijem 23:23. Krimovke so bolje odprle srečanje, odlično se je med vratnicama skozi celotno srečanje znašla Amra Pandžič, uvodni zadetek

Read More